درحال مشاهده متن خبر

پیام حجت الاسلام ناصری محضر شهروندان شریف شهرستان بابل

پیام حجت الاسلام ناصری محضر شهروندان شریف شهرستان بابل

بر این باورم که مردم عزیز ما لایق خدماتی مضاعف بوده و در این راستا برای منتخبان محترم با عرض تبریک مجدد ، آرزوی توفیقات فائقه و روز افزون دارم

 
پیام حجت الاسلام ناصری محضر شهروندان شریف شهرستان بابل
 
✍متن پیام به شرح زیر است:
 
باسمه تعالی
با سلام و عرض ادب و احترام محضر شریف شهروندان سرافراز شهرستان بابل
 
در پایان دو دوره خدمتگزاری و حضور مجدانه در گستره تقنین و نظارت و دفاع همه جانبه از منافع و مصالح مادی و معنوی موکلین عزیز در راستای تبلور هر چه بیشتر آرمان امام راحل (ره) و منویات مقام معظم رهبری ، امید آنکه تلاش و بضاعت در حد توان در پیشبرد امور و انجام وظائف از جایگاه نمایندگی در مجلس شورای اسلامی و ریاست مجمع نمایندگان استانهای شمالی کشور ، مورد رضای خداوند متعال و موکلین بزرگوار بوده باشد.
 
البته بر این باورم که مردم عزیز ما لایق خدماتی مضاعف بوده و در این راستا برای منتخبان محترم با عرض تبریک مجدد ، آرزوی توفیقات فائقه و روز افزون دارم و خود نیز از مساعدت و همکاری دریغ نخواهم داشت . 
 
دگر بار ضمن ابراز اعتذار  از حضور و کوتاهیها ، مراتب تقدیر و تشکر خود را از بذل عنایت کریمانه به این کمترین اعلام می دارم.
 
با تشکر و عرض اعتذار از قصور و تقصیر
 
و من الله التوفیق
علی اکبر ناصری
 
خردادماه 1395
 
درپایان:
دفتر ارتباط مردمی حجت الاسلام ناصری، بخشی از عملکرد ایشان را در طول دو دوره نمایندگی و عضویت در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و  بعنوان رییس مجمع نمایندگان شمال کشور را، به اختصار و دور از تفصیل و ذکر جزئیات به جهت عدم اطاله نوشتار، ارائه نموده که در فایل pdf زیر در دسترس می باشد.

 دیدگاه کاربران

نام و نام خانوادگی
شماره تماس
پست الکترونیک
متن پیام
متن امنیتی
به صورت حروف بزرگ درج شود
در حال بارگذاری تصاویر