درحال مشاهده متن خبر

 پیام حجت‌الاسلام ناصری در رابطه با انتخاب اصلح در انتخابات ریاست جمهوری

پیام حجت‌الاسلام ناصری در رابطه با انتخاب اصلح در انتخابات ریاست جمهوری

آیت الله #سید_ابراهیم_رئیسی با سابقه و لاحقه روشن و کارامد و با صداقت و امانت و سیادت و درد مندی به خدمت خاصه محرومان، گزینه اصلح می باشد.

متن پیام به شرح زیر می باشد.
 
بسم الله الرحمن الرحیم 
 
هوالحکیم
29 اردیبهشت، روز حضور حماسی و شورانگیز دهها میلیونی مردمی، در دفاع قاطع از نظام اسلامی است، حضور حداکثری مردم فهیم و بصیر و حماسه ساز ایران اسلامی، بار دیگر دشمان زبون و ذهوق را سر شکسته و مایوس، و اقتدار نظام مقدس اسلامی را برای جهانیان  به نمایش میگذارد.
 
مردم شریف و دین مدار و ولایی شهرستان بابل و مازندران در این عرصه، با حسن ایفاء رسالت انقلابی خود، در پیشگاه خداوند متعال و حضرت صاحب الامر عج و امام راحل ره، رهبری و شهدا، سرافراز خواهند بود.
 
لازم به ذکر است در برونرفت از مشاکل اجتماعی و  اقتصادی و مقابله پیروزمند و عزت بار در جنگ فرهنگی و اقتصادی دشمن و تحقق عملی اقتصاد تولید مدار و اشتغالزاء مقاومتی، نیاز مبرم به رویکرد به اصول و ارزشهای اسلام و انقلاب و تبلور آرمان امام راحل ره و منویات رهبری و عمل به کلیدواژه های مطروحه رهبری و برخورد قاطع و بی اغماض و بی لحاظ حسب و نسب، با اژدهای هفت سر فساد می باشد.
 
در این راستا آیت الله #سید_ابراهیم_رئیسی عضو محترم هیت رییسه مجلس خبرگان و خادم الرضا (ع) با سابقه و لاحقه روشن و کارامد و با صداقت و امانت و سیادت و درد مندی به خدمت، خاصه محرومان، گزینه اصلح می باشد و انشاالله رای به جناب ایشان مرضی خداوند متعال، و سلامت و اقتدار روز افزون نظام مقدس اسلامی و ارئه خدمات همه جانبه و رفاه هرچه بیشتر عمومی را در پی خواهد داشت در خاتمه کناره گیری سردار سرافراز #محمد_باقر_قالیباف در حمایت از این سید سدید موجب تقدیر و امتنان می باشد.
1396/2/26
 
                         با تشکر
                و من الله التوفیق
          ارادتمند علی اکبر ناصری
 خدمت گذار در ادوار مجلس شورای اسلامی

دیدگاه کاربران

نام و نام خانوادگی
شماره تماس
پست الکترونیک
متن پیام
متن امنیتی
به صورت حروف بزرگ درج شود
در حال بارگذاری تصاویر